Tavo baldai
Susisiekite su mumis telefonu +370 602 42541, apsilankykite mūsų salonuose arba palikite mums pranešimą
Prekių krepšelis tuščias

Apie mus

UAB TAVO BALDAI - tai įmonė prekiaujanti baldais geromis kainomis.  Galime pasiūlyti įvairių modelių ir stilių minkštų svetainės, korpusinių, virtuvinių, jaunuolio, vaikų kambario, prieškambario bei kitų baldų, taip pat gaminių iš natūralios medienos - ąžuolo, pušies.

UAB TAVO BALDAI projektuoja bei gamina korpusinius baldus namams bei biurui. Turime sukomplektuotų standartinių gaminių, bet taip pat projektuojame ir gaminame pagal individualius užsakymus, tai virtuvės baldai, prieškambario baldai, vaikų kambario baldai, biuro baldai, svetainės baldai, komodos, lovos, drabužines, spinteles ir kiti baldai. Pristatome visoje Lietuvoje. Klientui pageidaujant atvykstame į namus/biurus matuoti, derinti projekto. Dėl išsamesnės informacijos galite susisiekti su mumis tel. 8602 42541 arba el.paštu info@tavo-baldai.lt.

UAB TAVO BALDAI taip pat užsiima didmenine prekyba bei internetine prekyba. Bendradarbiaujame su užsienio gamintojais - Lenkija, Latvija, Danija, Italija, Rusija, taip pat su Lietuvos gamintojais bei prekybininkais, turime geras bendradarbiavimo sąlygas, nuolaidų sistemas, didelė akcijinių prekių pasiūla ir t.t.

Mūsų įdirbis leidžia ir Jums, gerb. klientai, pasiūlyti puikias sąlygas bendradarbiavimui, siūlome plačiausią prekių asortimentą tiek pagal kainų lygį, tiek pagal stilių, tiek pagal kokybę. Mes pasiruošę išpildyti visus klientų norus ir lūkesčius.

Mūsų tikslas - pasiūlyti kuo platesnį asortimentą, patrauklias kainas bei puikų aptarnavimą; esame lankstūs ir geranoriški klientams bei savo partneriams; esame atsakingi ir pareigingi, kūrybiški ir ryžtingi.

Mes – dirbame Jums.