Tavo baldai
Susisiekite su mumis telefonu +370 602 42541, apsilankykite mūsų salonuose arba palikite mums pranešimą
Prekių krepšelis tuščias

Sofa 2s BUNIO III 2FBK

Bunio III 2FBK sofa - komfortas mažoje erdvėje. Greitai išsilanksto ir savo svetainėje ar nedidelėje erdvėje turėsite puikią poilsio zoną sau ar savo artimiesiems. Miegamosios dalies dydis - 120x189cm.
Sofos sėdynėje ir čiužinyje yra bonell spyruoklės.
Sofa su daiktadėže tiks prie nedidelio interjero. Baldai išsiskiria savo matmenimis, kurie prieš išskleidžiant yra 150 x h86 x 88 cm. Tokio mažo dydžio sofa gali užimti laisvą vietą prie sienos biure, svečių ar vaiko kambaryje. Sofos nereikia atitraukti nuo sienos - patogu ir greita išskleisti. Sofą galima statyti ir kambario viduryje, nugarinė dalis aptraukta baldiniu audiniu.
Spalva - MANILA 26 NAVY/MANILA 26 NAVY/2675 J.SZARY

Matmenys:
150x88xh86

Spalvų pasirinkimas:
yra

Garantija:
2 metai

Kilmes šalis:
Europa

Pristatymas:
• Baldų atsiėmimas vyksta adresu Naugarduko g. 55 (Baldų namai „SKRAJA“ teritorijoje). Esant poreikiui transporto paslaugą galima užsisakyti salone (bendradarbiaujame su transporto įmonėmis). Pristatymas turi būti patogus, nesudaryti papildomų kliūčių (šlagbaumai/užtvarai, pereinamieji vidiniai kiemai , įkalnės, nuokalnės ir pan. ), kad krovininė mašina galėtų privažiuoti prie namo ar laiptinės). Kainos yra patvirtintos vežėjų.
Galimas pristatymas ir į kitus miestus, laikas ir kaina derinami kiekvienu atveju atskirai.

• Už papildomą mokestį (1 aukštas nuo 5-10 EUR) gali sunešti baldus iki jūsų buto.

• Baldai iš užsienio (importas) pristatomi nesurinkti, dėžėse.

• Pristatymo laikas su klientu derinamas dieną prieš arba suderinus klientui tinkamą laiką.

• Pastaba: Akcijos ir nuolaidų sumos – nesumuojamos. Transporto kaina nėra įskaičiuota į baldo kainą.

436,00 Eur 527,00 Eur
Sofa fotelis BUNIO 1FBK

Sofa fotelis BUNIO 1FBK

Tai miegamas fotelis, puikus pasirinkimas nedidelėms erdvėms. Miegamoji dalis 80x189 cm. Patogus ir greitas naudojimas - prieš išskleidžiant baldus, nereikia jų atitraukti nuo sienos, todėl jūsų grindys išliks nepažeistos. Šią vienvietę sofą-fotelį galite pastatyti ir kambario viduryje – nugara aptraukta apmušalų audiniu, o tai padidina išdėstymo galimybes. Spalva - TRINITY 33 GREY / TRINITY 33 GREY

daugiau

341,00 Eur
Sofa fotelis BUNIO 1FBK I

Sofa fotelis BUNIO 1FBK I

Tai miegamas fotelis, puikus pasirinkimas nedidelėms erdvėms. Miegamoji dalis 80x189 cm. Patogus ir greitas naudojimas - prieš išskleidžiant baldus, nereikia jų atitraukti nuo sienos, todėl jūsų grindys išliks nepažeistos. Šią vienvietę sofą-fotelį galite pastatyti ir kambario viduryje – nugara aptraukta apmušalų audiniu, o tai padidina išdėstymo galimybes. Spalva -TRINITY 03 BEIGE/ TRINITY 03 BEIGE

daugiau

341,00 Eur